środa, 29 marca 2017

Indie-Colva-urodziny

Dzisiaj jest najważniejszy dzień naszego wyjazdu czyli okrągłe urodziny DZ. Cały dzień postanawiamy spędzić na leniwym plażowaniu Sun-smilie water  052.
 Przed zachodem słońca udajemy się do mocno już zaprzyjaźnionej z nami restauracji. Na imprezkę urodzinową.  Zabieram ze sobą targane w tajemnicy z PL przez całe Indie gadżety urodzinowe i idziemy „dekorować salę” Biggrin . Przyznam, że moje sroczki były tu mega pomocne GoodSłoneczko zaczyna nam zachodzić, robi się nastrojowo Dance 3.Czas na kolejną niespodziankę, uf jak dobrze, że kieliszki dojechały w całości Easter ostern 053.
Okazało się, że niespodzianek tego dnia będzie więcej Yahoo. Właściciele restauracji przygotowali dla DZ torcika Preved. Byliśmy w głębokim szoku jak jeden z braci powiedział, że ma prezent i zaraz go przyniesie.Zobaczyliśmy  Sun- 28i szczęki nam opadły. Tort na plaży w tropikach, no tego jeszcze nie przerabialiśmy Yahoo Easter ostern 053 Easter ostern 063
 Na szczęście miałam ze sobą fontanny,  planowałam wbić je w deser, którymieliśmy zamówić Biggrin. No to odpalamy i śpiewamy Sun-smilie girl  149
Napis na torcie „Happy Birthday Mr Poland “ bardzo nam przypadł do gustu. Chłopaki się naprawdę postarali i zaskoczyli jubilata na maksa.


Przez cały czas towarzyszyli nam nasi czworonożni przyjaciele Biggrin
Czas zrobić trochę huku Yahoo. Zapraszam na  Alko 1.
Tym razem sizzlerek był z rekina. Prawda, że pięknie płonie Biggrin
Dzisiaj na plaży posiedzimy długo. Jutro nasz ostatni dzień na Goa. O 13.00 mamy samolot do Mumbaju,
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz